W piątkowe popołudnie na parking przy Lubawskich Łazienkach Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur zaprosiła dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy. Po raz pierwszy w historii naszego miasta ponad 250 osób bawiło się przy  fantastycznej muzyce DJ Młodego, a zwieńczeniem zabawy był festiwal kolorów/ zdjęcia niżej/Ale wcześniej nasze przyszłe uczennice  i uczniowie Akademickiego Zespołu Placówek Oświatowych przejechali na rowerach z parkingu pod budynek naszej nowej szkoły. Po powrocie, na parkingu zabawa trwała dalej. Odbyły się wyścigi na hulajnogach, rolkach, łyżworolkach, deskorolkach, fiszkach i innym sprzęcie jeżdżącym. Było fantastycznie i nie była to ostatnia impreza AZPO wręcz przeciwnie.