Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia zorganizowała dla nas klasa V. Dziewczęta przygotowywały piękne plakaty, dekoracje oraz stroje nawiązujące do tematyki tego święta matematyki. Najmłodsi (klasa III) i najstarsi (nasi licealiści), a nawet panie Dyrektorki i pani Sekretarka wzięły udział we wspólnym teście znajomości mnożenia i dzielenia. Najszybciej poradziła sobie ze swoimi zadaniami klasa III, a ich rekordowy czas udzielenia pięciu poprawnych odpowiedzi - to 25 sekund! Wśród licealistów prawie połowa odpowiedziała na wszystkie pytania bezbłędnie -  ich pytania były dużo trudniejsze niż test dla uczniów podstawówki.  

Gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrej znajomości TABLICZKI MNOŻENIA.

  • 1_02.png
  • 2_04.png
  • 3_06.png
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych
Fijewo 85, 14-260 Lubawa
NIP: 744 169 27 52
REGON: 368041867
tel. 575 - 141 - 005
email: akademickizespol@gmail.com
www.szkolalubawa.pl
www.przedszkolelubawa.pl
www.zlobeklubawa.pl
@AZPO
@Szkola_Lubawa