JESIENNE ZAWODY LATAWCOWE/OSiR Lubawa
???????????????????
VIVAT TOBIASZ NEUMANN i KLASA 6 AZPO FIJEWO
????????????????????
21 października 2017 roku na płycie głównej Stadionu Łazienkowskiego w Lubawie odbyły się Jesienne Zawody Latawcowe o puchar im. Jana Kowalkowskiego. Zawody zorganizowane zostały przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkołę Podstawową w Lubawie. W zawodach wzięli udział uczniowie klasy 6 Naszej szkoły wzbijając w powietrze własnoręcznie wykonany latawiec, który wraz z uczniami dzielnie reprezentował Akademicki Zespół Placówek Oświatowych w Fijewie. 
W zawodach wziął również udział indywidualnie uczeń Tobiasz Neumann zajmując III miejsce w kategorii latawców płaskich oraz III miejsce w kategorii latawców skrzyniowych.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY! ??????????

 

 

 

 

 

?

 

 

 

  • 1_02.png
  • 2_04.png
  • 3_06.png
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych
Fijewo 85, 14-260 Lubawa
NIP: 744 169 27 52
REGON: 368041867
tel. 575 - 141 - 005
email: akademickizespol@gmail.com
www.szkolalubawa.pl
www.przedszkolelubawa.pl
www.zlobeklubawa.pl
@AZPO
@Szkola_Lubawa