ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT Z IŁAWSKIEGO SCHRONISKA / Klasa 6
???????????????Klasa 6 z wielkim zapałem zorganizowała zbiórkę na rzecz Schroniska dla zwierząt w Iławie. Uczniowie wszystkich klas aktywnie i z wielkim sercem włączyli się w akcję przynosząc karmy dla zwierzaków,zabawki, smycze,srodki do pielęgnacji,kocyki,a nawet kołderką. 13 listopada uczniowie klasy 6 udali się do Schroniska,by przekazać artykuły zbiórki,a przy okazji poznać podopiecznych oraz ich opiekunów. Wrócili ujeci zaangażowaniem i troska o dobro czworonogów zapowiadając ponowna zbiórkę. Pracownicy Schroniska zaproponowali założenie zeszytu z imionami dla zwierzaków. Zeszyt jest dostępny w klasie 6 u Julki Balickiej. Czekamy na propozycję. I pamiętajmy o naszych małych przyjaciołach.