Nasza Szkoła bierze udział w programie Trzymaj formę. To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym dwukierunkowym podejściu:promującym zbilansowana odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Uczniowie Naszej szkoły wiedzą,jak wygląda piramida zdrowego żywienia i wiedzą jak bardzo ważna jest aktywności fizyczna. Konstruuja piramidę żywienia odpowiednią do ich wieku,regularnie ćwiczą biorąc aktywny udział w zajęciach Szkolnego Klubu Sportowego (SKS),które prowadzi Pan Robert Kaczyński. Dbamy również o zbilansowana dietę naszych Uczniow,a także o to,by w codziennym jadłospisu nie zabrakło produktów warzywno-owocowych. Niebawem...Szkolny Dzień Zdrowej Kanapki (7 maja)
 
 
  • 1_02.png
  • 2_04.png
  • 3_06.png
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych
Fijewo 85, 14-260 Lubawa
NIP: 744 169 27 52
REGON: 368041867
tel. 575 - 141 - 005
email: akademickizespol@gmail.com
www.szkolalubawa.pl
www.przedszkolelubawa.pl
www.zlobeklubawa.pl
@AZPO
@Szkola_Lubawa