Uroczystość ślubowania klas pierwszych
????????????‍????????????????‍????????????????‍????????????????‍????????????????‍????????????????‍????????????????‍????????????????‍????
Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się dziś w AZPO było przyjęcie w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej najmłodszych kolegów. W programie artystycznym, przygotowanym pod okiem swoich wychowawczyń wystąpili pierwszoklasiści. Zaprezentowali w nim swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. W dalszej części również pierwszoklasiści wykazali się wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w szkole i grupie rówieśnicy. Swoją postawą udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania.
Po złożeniu ślubowania, dyrektor szkoły Pani Katarzyna Miąskowska dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. „Pasuje Cię na ucznia Akademickiego Zespołu Placówek Oświatowych w Fijewie” – mówiła dyrektor dotykając ołówkiem jak - czarodziejską różdżką, ramion najmłodszych dzieci.
Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pięknych, pamiątkowych dyplomów oraz „Kuferków” - słodkich niespodzianek.
Następnie, gorące słowa skierowała do najmłodszych, ich rodziców i nauczycieli Pani dyrektor. Po zakończeniu uroczystości, wykonano pamiątkowe zdjęcia i dzieci z wychowawczyniami oraz rodzicami, a także goście udali się do klas na słodki poczęstunek.
Wszystkim pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły, a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.

Pani Natalia Duda, Pani Emilia Kowalkowska, wychowawczynie klas.

  • 1_02.png
  • 2_04.png
  • 3_06.png
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych
Fijewo 85, 14-260 Lubawa
NIP: 744 169 27 52
REGON: 368041867
tel. 575 - 141 - 005
email: akademickizespol@gmail.com
www.szkolalubawa.pl
www.przedszkolelubawa.pl
www.zlobeklubawa.pl
@AZPO
@Szkola_Lubawa