WYCIECZKA DO TORUNIA, czyli matematyka ✖️, fizyka 🏒🥌i język polski 📝 w praktyce.
Wycieczka zazwyczaj kojarzy się głównie z możliwością zgłębienia wiedzy o Wielkim Astronomie – Mikołaju Koperniku. Toruń, to miasto położone na styku Pojezierza Chełmińskiego i Kotliny Toruńskiej. Jedno z najbogatszych w zabytki miast polskich z bezpośrednim dostępem do Wisły. Z racji swej wartości historycznej, w 1997 roku miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Piękna architektura starego miasta, tajemnicze zakamarki, niezwykłe kształty bram, okien i dachów zainspirują najbardziej wybrednych turystów.
Dzisiaj licealiści wybrali się na wycieczkę do Torunia. Po zobaczenie architektury i wszystkich ciekawostek historycznych, licealiści odwiedzili Escape Room, w którym znajdowało się wiele trudnych zagadek, ale każdy z uczniów poradził sobie z nimi.

  • 1_02.png
  • 2_04.png
  • 3_06.png
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych
Fijewo 85, 14-260 Lubawa
NIP: 744 169 27 52
REGON: 368041867
tel. 575 - 141 - 005
email: akademickizespol@gmail.com
www.szkolalubawa.pl
www.przedszkolelubawa.pl
www.zlobeklubawa.pl
@AZPO
@Szkola_Lubawa