W AZPO OBOWIĄZUJĄ STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

 

FERIE W AZPO

W pierwszym tygodniu ferii zapraszamy uczniów do odwiedzenia AZPO

Pełną ofertę zajęć znajdziesz TUTAJ:

🌿🎨 Dzień Eco Design z klasą 2 LO! 🌍🛠️ Dziś mieliśmy niesamowitą przygodę z kreatywnością i zrównoważonym rozwojem! Razem z moją klasą licealną 2 LO przekształciliśmy zebrane w szkole materiały w funkcjonalne i stylowe przedmioty użyteczności publicznej. ♻️💡 Niech nasze nowe dzieła przypominają nam, że każdy przedmiot zasługuje na drugą szansę, a środowisko zasługuje na naszą troskę. 💚✨ Cieszę się, że mogę być częścią tej ekologicznej inicjatywy! - Anita Witkowska-Szczepańska, filolożka i ekolożka
Zajęcia zostały zrealizowane w ramach trwającego projetu międzynarodowego ERASMUS+ pn. "Think globally, act locally."
 
Tematyka książek "My world after 2050", stworzonych przez licealistów w ramach działań projektowych Erasmus+ pn. Think globally, act locally".: 
Materiały w postaci linków do interaktywnych książek "My world after 2050":
 
Linki poniżej:

 

ERASMUS+: Szkolny konkurs na logo projektu międzynarodowego "THINK GLOBALLY, ACT LOCALLY"- rozstrzygnięty

Poznajcie zwycięzców. Ich prace zostały przekazane do partnerskiej szkoły w Chorwacji, gdzie spośród wszystkich prac zostaną wyłonione zwycięskie logo projektu.

NOWY PROJEKT DLA LICEUM I BRANŻÓWKI: "Dziś CV, jutro pracuj"

Od 08.02.23 r. do 24.02.23 r. licealiści oraz uczniowie szkoły branżowej w AZPO biorą udział w warsztatach dotyczących tworzenia prawidłowego CV. Projekt "Dziś CV, jutro pracuj" jest realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii i programu "Kierunek: Dobra Robota", którego partnerem jest Pracuj.pl. Oprócz poznania zasad estetyki graficznej, struktury i treści umieszczanych w CV uczniowie dostali również przedpremierowy dostęp do ebooka poszerzającego poznane na warsztatach informacje. Akademicki Zespół Placówek Oświatowych jest jednym z partnerów projektu "Dziś CV, jutro pracuj".

 

DEBATA W RAMACH PROJEKTU "THINK GLOBALLY, ACT LOCALLY"

link do debaty

OTRZYMALIŚMY BRĄZOWĄ TARCZĘ PERSPEKTYW W RANKINGU LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 2023

JESTEŚMY PIERWSZY RAZ W RANKINGU. MOŻEMY POCHWALIĆ SIĘ W POWIECIE IŁAWSKIM  1 MIEJSCEM W RANKINGU,
W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO -MAZURSKIM - 18. MIEJSCE.

 

 

 

  • 1_02.png
  • 2_04.png
  • 3_06.png
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych
Fijewo 85, 14-260 Lubawa
NIP: 744 169 27 52
REGON: 368041867
tel. 575 - 141 - 005
email: akademickizespol@gmail.com
www.szkolalubawa.pl
www.przedszkolelubawa.pl
www.zlobeklubawa.pl