Drodzy Rodzice!

W związku z licznymi pytaniami oraz wątpliwościami Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur oświadcza, że nauka w Akademickiej Szkole Podstawowej oraz w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym jest BEZPŁATNA. Co więcej, szkoły będą realizowały nie tylko podstawę programową (jak we wszystkich innych szkołach), ale oferują bogaty wachlarz BEZPŁATNYCH zajęć dodatkowych, rozwijających kompetencje i talenty oraz zajęć kompensacyjnych. Szczegółowy zakres zajęć dodatkowych BEZPŁATNYCH znajduje się w zakładkach szkoła podstawowa oraz liceum ogólnokształcące. GWARANTUJEMY BEZPŁATNE NAUCZANIE PRZEZ WSZYSTKIE LATA POBIERANIA NAUKI.

Dla chętnych Szkoła oferuje również zajęcia odpłatne, jednak mają one charakter zajęć pozaszkolnych, których celem jest wypełnienie czasu wolnego ucznia w sposób ciekawy i rozwijający, a jednocześnie nie związany z nauką, zapewniający opiekę nad uczniem oraz aktywny odpoczynek (np.: taniec, zajęcia sportowe, itd.) - szczegóły w zakładce opłaty. Odbywają się w szkole i dzięki temu Rodzic nie musi martwić się dowozem dziecka w inne miejsce.