Program NVC w szkole (Komunikacja bez przemocy)
“NVC w szkole” to program szkoleniowo-wdrożeniowy Instytutu Edukacji Pozytywnej. Komunikacja bez Przemocy (czyli NVC) to niezbędny element rozwoju i działania naszej szkoły, która chce zbudować klimat sprzyjający zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży.
Dzięki działaniom nasza szkoła uzyskała bezpłatne wsparcie w zakresie wprowadzenia Porozumienia bez przemocy do swojej praktyki.
“NVC w szkole” to element wieloletniego projektu “Klimat szkoły. Tworzymy go razem ”współfinansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
Dostęp do platformy szkoleniowej: nvcwszkole.pl
📣📣 MAMY TO 📣📣📣
Projekt wymiany międzynarodowej PO WER
Z wielką radością informujemy WAS, że AZPO rozpoczyna realizację projektu dla licealistów pn. CHORWACJA NASZYMI OCZAMI. Szczegóły wkrótce.
Koordynatorki projektu: Pani Magdalena Fota oraz Pani Anita Szczepańska-Witkowska

Projekt „PatrioTYzm. Zmieniasz Polskę.” Dla LICEUM
????????????????????????
KLUB JAGIELLOŃSKI z projektem Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu w AZPO.

Akademicki Zespół Placówek Oświatowych