„Jedynym sensem sztuki jest sztuka sama w sobie.” Jose Carlos Somoza
???‍♂️??‍♀️???‍♂️??‍♀️????‍♂️??‍♀️???
Galeria sztuki rzeźbienia w dyni, uczniowskiej inwencji twórczej oraz pomysłowości w AZPO.
???‍♂️??‍♀️????‍♂️??‍♀️????‍♂️??‍♀️??
Szanowni Państwo! Zapraszamy do wirtualnego spaceru po szkolnej Galerii AZPO, w której swoje różnorodne rozwiązania prezentują Uczniowie szkoły podstawowej. W Tradycyjnym Amerykańskim Karnawale w Październiku został zorganizowany konkurs pn. „Najpiękniejsza dynia”. Prace charakteryzowały się ogromnym zaangażowaniem wielu środków artystycznych, różnorodnością konwencji tematu, eksperymentowaniem, połączeniem różnych technik i środków wyrazu w jednej pracy, niekiedy kontrowersyjnością. Ilość prac złożonych w konkursie, zaskoczyła wszystkich, dzięki czemu cieszyła oko i serce uczniów, rodziców i nauczycieli.
Biorąc pod uwagę samodzielność wykonanych prac, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac- jury w składzie 15 osobowym: 5 Uczniów, 5 przedstawicieli Rodziców oraz 5 Nauczycieli wytypowała zwycięzców:
I miejsce: Daria Neumann, klasa 5
II miejsce: Maja Wiśniewska, klasa 1B
III miejsce: Marcel Dreszler, klasa 1B
WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE- GRATULUJEMY!
Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 10 listopada podczas Apelu z okazji Święta Niepodległości.

 

 
  • 1_02.png
  • 2_04.png
  • 3_06.png
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych
Fijewo 85, 14-260 Lubawa
NIP: 744 169 27 52
REGON: 368041867
tel. 575 - 141 - 005
email: akademickizespol@gmail.com
www.szkolalubawa.pl
www.przedszkolelubawa.pl
www.zlobeklubawa.pl
@AZPO
@Szkola_Lubawa