Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice
Przed Wami jedna z ważniejszych decyzji w życiu – wybór żłobka, przedszkola, szkoły, w której Wasze dziecko rozpocznie przygodę z nauką. Od tego jaki  będzie ten pierwszy krok  zależeć  może jego  przyszła edukacja. Zapraszamy do naszych Akademii.

Zapisy do poszczególnych placówek rozpoczynają się w następujących terminach:
1.    Niepubliczny Żłobek  Akademia Puchatka – od 6 lutego 2017 r. (dla dzieci wieku od ukończenia 20 tygodnia życia dziecka do 3 lat).
2.    Przedszkole Akademia Małych Zuchów  – od 6 lutego 2017 (dla dzieci od 2,5 do 6 lat oraz starszych, odroczonych od obowiązku szkolnego)
3.    Akademicka Szkoła Podstawowa – od 6 lutego 2017 (nabór do każdej klasy szkoły podstawowej I- VIII)
4.    Akademickie Liceum Ogólnokształcące – od 1 kwietnia 2017 (nabór do klasy I)

Formularze rekrutacyjne  do pobrania
1.    Niepubliczny Żłobek  Akademia Puchatka
2.    Przedszkole Akademia Małych Zuchów
3.    Akademicka Szkoła Podstawowa
4.    Akademickie Liceum Ogólnokształcące

Zapisy przyjmowane będą w wersji papierowej i elektronicznej.
Wersja papierowa:
- pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur,

- osobiście w biurze Fundacji Rozwoju Warmii i Mazur w Iławie, ul. Gdańska 10/8, 14-200 Iława codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 -16.00,

- osobiście w biurze Akademickiego Zespołu Placówek Oświatowych w Lubawie, ul. Kopernika 8, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-17.30.

Wersja elektroniczna :
- podpisany i zeskanowany formularz prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fijewo, 14-260 Lubawa
Właściciel – Organ Prowadzący